Roland Svensson färglitografi
2016-01-25
356239
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Sommarnatt Gillöga", signerad Roland S, hc X/4, färglitografi, ca 32 x 60 cm
Ingår i Samling Roland Svensson