Kikare
2016-01-26
356223
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
TUBKIKARE, mässing, 1800-tal, delvis läderbeklädd, längd ca 68 cm
PROVENIENS: Tullverket
Slitage, skador