Roland Svensson färglitografi
2016-01-25
356209
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Islossning i Storskärgården", signerad och daterad Roland S 84, EA, färglitografi, bildmått ca 37 x 50 cm
Ingår i Samling Roland Svensson
Med dedikation