Kassakista
2016-01-26
356206
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
KASSAKISTA, 1800-tal, järn, med 2 bärhandtag, höjd 50, 60x45 cm
PROVENIENS: Tullverket
Bruksslitage, nyckel saknas