Mikroskop mässing
2016-01-26
356190
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MIKROSKOP, 2 st, omkring 1900, mässing, mikroskopens höjd ca 25 cm
PROVENIENS: Tullverket
Slitage, skadade etuier