Roland Svensson färglitografi
2016-01-25
356168
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Höst-Storskärgården", signerad Roland S, första pt 65, färglitografi, ca 37 x 56 cm
Ingår i Samling Roland Svensson