Målning 1800-tal
2016-01-25
356164
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (möjligen Tyskland 1800): Bordsbön, med katt, olja på pannå, 29,5x21,5 cm
Ytslitage