Bomärke, Göran Dyhlén
2016-02-27
356137
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BOMÄRKE, 1700/1800-tal, längd 59 cm
Proveniens: Göran Dyhléns fiskesamling