Nätstickor, Göran Dyhlén
2016-02-27
356118
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
NÄTSTICKOR, 4 st, 3 märkta och daterade 1880-90-tal
Proveniens: Göran Dyhléns fiskesamling