Madeleine Pyk
2016-01-25
356056
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): Nils Ferlin, signerad, färglitografi, bildmått, 35x47 cm