Birger Birger Ericson oljemålning
2016-01-25
356053
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BIRGER BIRGER ERICSON (1904-1994): Kvinna i naturlandskap, signerad Birger, olja på pannå, ca 44x55 cm