LARS TÄRNING
2016-01-25
356047
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LARS TÄRNING (född 1945): Plommon på tennfat, signerad och daterad Lars Tärning -06, skiktmåleri på träpannå, ca 34x15,5 cm