Spegel gustaviansk stil
2016-01-25
356033
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SPEGEL, 1900-tal, gustaviansk stil, förgylld, ca 97x40 cm
Smärre färgbortfall