Blomsterstilleben
2016-01-25
356002
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
MONOGRAMISTEN, (1800-tal): Blomsterstilleben, monogramsignerad, olja på duk, ca 37x35 cm
Krackeleringar