Bestick silver
2016-01-25
355940
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 8 000 SEK |
BESTICK, 60 dlr, silver, stämplade MAB= Matsilver B, Stockholm, bestående av: 12 bordsskedar, 12 bordsgafflar, 12 bordsknivar, 12 dessertgafflar, 12 dessertskedar, vikt exkl knivar ca 2030 g
Slitage