Metrevslådor, Göran Dyhlén
2016-02-27
355925
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
METREVSLÅDOR, 5 st, 1 daterad 1876
Proveniens: Göran Dyhléns fiskesamling