Oidentifierad konstnär oljemålning
2016-01-25
355905
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, piprökande man, signerad A Stajano, olja på duk, ca 27x21,5 cm