Axel Fahlcrantz oljemålning
2016-01-25
355868
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
AXEL FAHLCRANTZ (1851-1925): Strandmotiv med hus, signerad och daterad A Fahlcrantz 1894, olja på 20x29 cm