Bertel Nordström oljemålning
2016-01-26
355858
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BERTEL BERTEL-NORDSTRÖM (1884-1967): Kvinnoporträtt, signerat och daterat Bertel Nordström 1936, olja på pannå, 40 x 32 cm
Krackelyr