Emaljskyltar
2016-01-26
355847
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EMALJSKYLTAR, 5 st, bl.a. Tullbevakningskontor och Kungl. Tullverkets Nederlagskontor 1 tr. upp, varierande mått, största ca 30x60 cm
PROVENIENS: Tullverket
Slitage, skador