Bägare i sterlingsilver
2016-01-24
355845
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BÄGARE, sterlingsilver, Tyskland, omkring 1900, norsk typ, invändigt förgylld, höjd ca 13 cm, vikt ca 102 g
Skador och lagningar