Emaljskyltar
2016-01-26
355843
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EMALJSKYLTAR, 4 st, bl.a. Tullförvaltare och Tullexpeditionen
PROVENIENS: Tullverket
Slitage, skador