Skyltar 9 st
2016-01-26
355840
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
SKYLTAR, 9 st, porslin, Rörstrand, ca 11x17,5 cm
PROVENIENS: Tullverket
Skador, lagningar