Emaljskyltar
2016-01-26
355836
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EMALJSKYLTAR, 7 st, från Kustbevakningen, fartygssektionen, ovala, 11,5x17 cm
PROVENIENS: Tullverket
Slitage