Emaljskyltar
2016-01-26
355832
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
EMALJSKYLTAR, större parti, nummerskyltar, oval med till stor del nummer, ca 4x5,5 cm
PROVENIENS: Tullverket
Slitage