Ånglok S 870 Märklin
Klubbat för:
1 100 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
MÄRKLIN ÅNGLOK med tender, spår Ho, nr S 870, 1950-tal, urverksdrivet
Kuntoraportti
Slitage
355817
Päivämäärä:
2016-01-24