Sven Ljungberg litografi
Klubbat för:
350 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
SVEN LJUNGBERG (född 1913): Barnen vid grinden, grafiskt blad, signerad Sven Ljungberg, uppl 240/260
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
Kuntoraportti
355788
Päivämäärä:
2016-01-30