Fällbord
2016-01-24
355733
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FÄLLBORD, 1900-talets början, björk, höjd ca 74 cm, diameter ca 105 cm
Ytskador, slitage