Peter Dahl Farmors hus
2016-01-24
355731
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PETER DAHL (född 1934): Farmors Hus, signerad Peter Dahl, 316/375, färglitografi, 43x29 cm