Krita 1800-tal
2016-01-24
355703
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Landskap, monogramsignerad och daterad AB 1884, krita, ca 28x49 cm