Rävjakt oljemålning
2016-01-24
355689
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Rävjakt, olja på papper uppklistrad på pannå, bär signatur, 60 x 80 cm