Oidentifierad konstnär oljemålning
2016-01-23
355668
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal), blomsterstilleben, signerad P Riehard, olja på duk, ca 54x65 cm
Duk med lagning, retuscher, krackeleringar