Ingegerd Silow röllakan
2016-01-29
355613
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
INGEGERD SILOW, matta, röllakan, 1900-talets mitt, signerad I. S. ca 230x164 cm
Slitage.