Röllakanmatta
2016-01-28
355604
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
INGEGERD SILOW, matta, 1900-tal, röllakan, monogramsignerad IS, ca 200c135 cm
Slitage