John-E Franzén Chief
2016-01-24
355596
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JOHN-E FRANZÉN (född 1942): Indien Chief,
daterad och numrerad JEF 1995, färglitografi, 245/250, 44x54 cm