Koffertar 2 st
2016-01-26
355562
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
KOFFERTAR, 2 st, 1900-talets först hälft, 35x64 resp. 33x58 cm
PROVENIENS: Tullverket
Slitage, saknar nyckel, låst