Klubbat för:
6 400 SEK
4 000 SEK
XYLOGRAFEN KALLE ANDERSSON (1853-1942): Kvinna, signerad och daterad Kalle Andersson Grisslehamn 1936, olja på duk, 67x65 cm.
Mindre gammal lagning
355514
2016-01-23