Lars Tärning
2016-01-28
355457
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LARS TÄRNING (född 1945): Stilleben med päron signerad och daterad Lars Tärning -15, ca 30x19 cm