Lars Tärning
2016-01-28
355456
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LARS TÄRNING (född 1945): Stilleben med apelsin, signerad och daterad Lars Tärning -15, ca 22x31 cm