Skåp
2016-01-26
355413
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ARKIVSKÅP, ek, 1900-tal, höjd ca 182, 64 x 59 cm
PROVENIENS: Tullverket
Låst, slitage