Lisa Larson figurin
2016-01-23
355399
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LISA LARSON, figurin, "Amalia", stengods, Gustavsberg, signerad LL, handmålad dekor, formgiven 1958-73, höjd ca 17 cm
Obetydligt fotnagg