John Broberg 1930
2016-01-23
355391
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
JOHN BROBERG (1892-1979): Blomsterprakt - vid fönstret, signerad och daterad John Broberg -30, olja på pannå, 39x34 cm
Torrsprickor