Skåp med lådor
2016-01-26
355382
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ARKIVSKÅP, 1960-tal, björk, med 21 lådor, draghandtag i mässing, stämpelmärkt S.K.N. Juli 1966, höjd ca 145, 61 x 41 cm
PROVENIENS: Tullverket
Slitage