Byrå 1900-tal gustaviansk stil
2016-01-23
355369
| Klubbat belopp | 4 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BYRÅ, med stenskiva, 1900-tal, gustaviansk stil, intarsia, höjd 79, 95x51, nyckel finns
obetydligt nagg