Japanskt träsnitt
2016-01-23
355359
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
JAPANSKT TRÄSNITT, triptyk, kabukiskådespelare, 1800-tal, ca 36x72cm, oramad
Skador, lagningar, pappersförlust