Bertil Wahlberg oljemålning
2016-01-23
355332
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BERTIL WAHLBERG (1923-1980): Sydländsk by med figur, signerad Wahlberg, olja på duk, ca 54 x 65 cm