Befästningsritningar
2016-01-21
355299
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
BEFÄSTNINGSRITNINGAR, 8 st, av Gustaf Leijonhufvud 1700-tal, tusch och akvarell, varierande mått, den största (daterad 1757) 48x69 cm