Bojaner 2 st
2016-01-22
355256
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BOJANER, 2 st, Kina, 1800-tal, en med lock, höjd ca 15-17 cm
Lagat lock, mindre nagg