Skålfat Kina Qianlong
2016-01-22
355254
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKÅLFAT, porslin, Kina, Qianlong, dekor i underglasyrblått, diameter ca 36 cm
Omfattande kantnagg, lagning