Birger Ljungqvist
2016-01-22
355170
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BIRGER LJUNGQVIST (1894-1965): Kvinnofigur med blomsterkrans, signerad och daterad Birger Ljungqvist 1944, akvarell, ca 52x36 cm